מי אנחנו?

תל אביב בשבילנו היא עיר של הזדמנויות חדשות, תעוזה ומקוריות. עיר של דמיון חופשי, חלוציות פורצת דרך, סגנון ייחודי, פתיחות, וישירות. עיר שכיף לחיות וליצור בה. את הפרויקטים של City Boy אנו מאתרים, משביחים ומקימים מתוך אהבה, הבנה והיכרות עם העיר וחזונה – לא להפסיק, לא להתקבע, אלא לנוע, להתקדם, ליזום, להוביל וליצור. להיות במקום הנכון ובזמן הנכון, רגע לפני כולם. התעוזה, ראיית הנולד והשאיפה למצוינות הובילו את רן בלינקיס, בן העיר ובעלי City Boy, להקמת רשת המרכולים am-pm ששינתה את הסביבה הקמעונאית ואת הדרך שבה תושבי תל אביב עושים את קניותיהם.

רוח היזמות, הירידה לפרטים והחשיבה מחוץ לקופסה מאפיינת את City Boy. כחברה דינמית ושאפתנית, המתמחה בייזום פרויקטים למגורים בת"א, אנו עוקבים אחר מגמות התכנון ומחפשים בעיר הזדמנויות חדשות. יש לנו ניסיון רב באיתור ובבחירת פרויקטים במיקומים חלוציים עם ערך מוסף והפיכתם לאזורי ביקוש. לצד הקמת פרויקטים ברחובות אלנבי והרברט סמואל, זיהינו לפני כולם את הפוטנציאל העצום של מתחם המושבה האמריקאית (קרן), את מתחם יצחק שדה (חסן ערפה) ואת פריחת הרחובות הרצל, סלמה ושכונות דרום העיר, שהפכו היום לאזורים הטרנדיים של תל אביב. כמה מהפרויקטים שיזמנו שינו את העיר וממשיכים לשנות אותה גם היום.

הידע, הניסיון והמקצוענות שלנו בהכרת והבנת הליכי התכנון המורכבים בעיר, העבודה מול הרשויות ותהליכי הביצוע המאתגרים בעיר צפופה כמו תל אביב, הופכים את City Boy לפורצת דרך בנוף התל אביבי. לחברה התמחות באיתור והשבחה של נכסים, תכנון, פיתוח, הקמה, ביצוע ושיווק של פרויקטים בתחום המגורים, המסחר והתעסוקה בעיר, בארץ ובעולם. יש לנו ניסיון עשיר ומגוון בבניית מאות דירות ושטחים מסחריים בתכנון המוקפד ביותר, במפרט העשיר ביותר ובלוחות הזמנים הקצרים ביותר. כדי לעמוד בסטנדרטים הגבוהים והבלתי מתפשרים, אנו משתפים פעולה עם עלית האדריכלים, המעצבים והיועצים בישראל. הודות להם מציגה City Boy חוויית מגורים אורבנית, חדשנית ומתקדמת, בשאיפה להפוך כל פרויקט של החברה לאייקון בנוף התל אביבי.

במה אנחנו מאמינים?

אנו מאמינים במצוינות ויעילות, מקפידים על עמידה בכל התחייבויותינו, בשקיפות מלאה וביושר אישי ומקצועי. תמיד נציב את היחס האישי ושביעות הרצון שלכם כמטרה המרכזית שלנו, מתוך מחויבות בלתי מתפשרת לאיכות ולעמידה בלוחות הזמנים. הניסיון הרב שצברנו במגוון פרויקטים בתל אביב ומחוצה לה, לימד אותנו שכל פרויקט דורש תשומת לב אישית וירידה לפרטים הקטנים ביותר, במטרה להעניק לכם את הערך הגבוה ביותר. בחירה ב-City Boy היא בחירה בחברה שחושבת אחרת ועושה יותר כדי שאתם תוכלו ליהנות מהערך הגבוה ביותר.