מייסד ובעלים
רן בלינקיס

איש העסקים ויזם הנדל"ן רן בלינקיס הוא ממייסדי ובעלי רשת המרכולים am-pm, שנמכרה בשנת 2007 לחברת דור אלון. עוד בימי am-pm פיתח רן פעילות נדל"ן בתל אביב, ולאחר מכירת הרשת הפך את הנדל"ן למסחר, תעסוקה ומגורים לתחום עיסוקו העיקרי. תחת הובלתו, פיתחה קבוצת EXIT, שרן הוא מבעליה, פעילות נדל"ן ענפה, הכוללת בין השאר עשרות נכסים מסחריים מניבים המושכרים לדיירי AAA בפריים לוקיישן של ת"א, רמה"ש והרצליה, ובניין משרדים ומסחר ברחוב קיבוץ גלויות בת"א.

בתוך כך, מוביל רן כבר יותר מ-20 שנה מגוון מיזמי נדל"ן בתל אביב, יפו, נווה צדק, מרכז העיר וקו החוף. עד היום יזם והקים מאות יחידות דיור בעיר ושטחים מסחריים, במגוון פרויקטי בוטיק ייחודיים, ביניהם בניינים לשימור. היזמות היצירתית והירידה לפרטי פרטים, שאפיינה את רשת am-pm, מאפיינת את פעילותו של רן גם בתחום הנדל"ן. בקמעונאות כמו בבנייה למגורים, הקו המנחה הוא יצירת חוויה מושלמת - מסוגננת, חדשנית ומהנה.

בנוסף לפעילות הנדל"ן הענפה, משמשת קבוצת EXIT כנציגה בלעדית בישראל ובכמה מדינות אירופה ודרום אמריקה של מוצרי ענקית האלקטרוניקה Hisense. בין לבין, מנצל רן את זמן האיכות הפנוי לאהבה האמתית – ספורט, בעיקר שחייה וריצה.